Part Number 70-512581 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $84.66


Product Highlights
| Part Number | 70-512581 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 775629966159 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 13, 2023 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 4.35 kg |