Part Number 70-512577 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $108.67


Product Highlights
| Part Number | 70-512577 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098030562 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 29, 2019 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 2.15 kg |