Part Number 70-512562 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $126.35


Product Highlights
| Part Number | 70-512562 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098078342 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 5, 2020 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 3.35 kg |