Part Number 70-512509 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $189.58


Product Highlights
| Part Number | 70-512509 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098106939 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 13, 2017 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 3.40 kg |