Part Number 70-512434 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $167.18


Product Highlights
| Part Number | 70-512434 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098310251 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 14, 2016 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 18.50 cm |
| Weight | 3.25 kg |