Part Number 70-512424 | Brand: Kugel | Out of Stock
CA $73.12


Product Highlights
| Part Number | 70-512424 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098141916 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 13, 2016 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 1.80 kg |