Part Number 70-512401 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $97.63


Product Highlights
| Part Number | 70-512401 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098141879 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 5, 2013 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 3.90 kg |