Part Number 70-512344 | Brand: Kugel | 5 items in stock
CA $124.74


Product Highlights
| Part Number | 70-512344 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098072524 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 3.80 kg |