Part Number 70-512327 | Brand: Kugel | 9 items in stock
CA $100.40


Product Highlights
| Part Number | 70-512327 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098114187 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 11, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 3.15 kg |