Part Number 70-512322 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $106.56


Product Highlights
| Part Number | 70-512322 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098306247 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 12, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 3.30 kg |