Part Number 70-512274 | Brand: Kugel | 9 items in stock
CA $75.84


Product Highlights
| Part Number | 70-512274 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098106793 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 6, 2007 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 3.45 kg |