Part Number 70-512273 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $116.32


Product Highlights
| Part Number | 70-512273 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098132518 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 3, 2010 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 3.50 kg |