Part Number 70-512250 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $109.87


Product Highlights
| Part Number | 70-512250 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098098340 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 8, 2006 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 18.50 cm |
| Weight | 3.70 kg |