Part Number 70-512197 | Brand: Kugel | Out of Stock
CA $54.24


Product Highlights
| Part Number | 70-512197 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098053707 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 10, 2007 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 2.85 kg |