Part Number 70-512194 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $45.02


Product Highlights
| Part Number | 70-512194 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098024486 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 10, 2006 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 2.15 kg |