Part Number 70-512042 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $58.82


Product Highlights
| Part Number | 70-512042 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098126210 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 16, 2012 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 1.78 kg |