Part Number 70-512003 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $76.27


Product Highlights
| Part Number | 70-512003 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098036083 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 27, 2002 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 18.50 cm |
| Weight | 3.85 kg |