Part Number 70-R1561TV | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $39.44


Product Highlights
| Part Number | 70-R1561TV |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098030302 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2019 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.55 kg |