Part Number 70-511140 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $60.44


Product Highlights
| Part Number | 70-511140 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 055461707296 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2024 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 9.50 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.10 kg |