Part Number 70-511047 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $41.13


Product Highlights
| Part Number | 70-511047 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098055367 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 25, 2019 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 7.50 cm |
| Width | 7.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.65 kg |