Part Number 70-511043 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $56.77


Product Highlights
| Part Number | 70-511043 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098078250 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 5, 2020 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 0.95 kg |