Part Number 70-511040 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $26.84


Product Highlights
| Part Number | 70-511040 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 055461478387 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 18, 2024 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.10 kg |