Part Number 70-511013 | Brand: Kugel | 1 items in stock
CA $43.74


Product Highlights
| Part Number | 70-511013 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098141664 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 6, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.65 kg |