Part Number 70-510020 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $26.95


Product Highlights
| Part Number | 70-510020 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098002958 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 11, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 8.50 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.70 kg |