Part Number 70-512228 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $72.78


Product Highlights
| Part Number | 70-512228 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear Right |
| UPC | 827098141732 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 6, 2007 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 2.85 kg |