Part Number 70-512422 | Brand: Kugel | 9 items in stock
CA $118.48


Product Highlights
| Part Number | 70-512422 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear Right |
| UPC | 827098306254 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 12, 2013 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 18.50 cm |
| Weight | 4.35 kg |