Part Number 70-512207 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $96.45


Product Highlights
| Part Number | 70-512207 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear Right |
| UPC | 827098073187 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 26, 2006 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 20.00 cm |
| Weight | 4.00 kg |