Part Number 70-512478 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $115.22


Product Highlights
| Part Number | 70-512478 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear Left |
| UPC | 827098141978 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 13, 2016 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 4.60 kg |