Part Number 70-A15 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $5.96


Product Highlights
| Part Number | 70-A15 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Race Set |
| Position | Rear Inner |
| UPC | 827098019635 |
| Category | Wheel Bearing and Race Set |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 5.50 cm |
| Width | 5.50 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.10 kg |