Part Number 70-513248 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $45.09


Product Highlights
| Part Number | 70-513248 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Race Set |
| Position | Rear Inner |
| UPC | 827098058122 |
| Category | Wheel Bearing and Race Set |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 5, 2008 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 0.70 kg |