Part Number 70-513227 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $61.25


Product Highlights
| Part Number | 70-513227 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098142081 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 12, 2013 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 1.65 kg |