Part Number 70-517014 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $52.09


Product Highlights
| Part Number | 70-517014 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Race Set |
| Position | Front |
| UPC | 827098116549 |
| Category | Wheel Bearing and Race Set |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 3, 2010 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.50 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.30 kg |