Part Number 70-KH7500 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $120.08


Product Highlights
| Part Number | 70-KH7500 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 055461454640 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 3.55 kg |