Part Number 70-KH2000 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $200.77


Product Highlights
| Part Number | 70-KH2000 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 055461774076 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2024 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 6.80 kg |