Part Number 70-515207 | Brand: Kugel | 6 items in stock
CA $143.68


Product Highlights
| Part Number | 70-515207 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 055461397411 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2024 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 5.35 kg |