Part Number 70-515197 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $149.73


Product Highlights
| Part Number | 70-515197 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 775629966203 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 13, 2023 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 19.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 5.75 kg |