Part Number 70-515182 | Brand: Kugel | 6 items in stock
CA $252.83


Product Highlights
| Part Number | 70-515182 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 775629966111 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 13, 2023 |
| Updated | Nov 17, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 22.00 cm |
| Height | 15.50 cm |
| Weight | 11.10 kg |