Part Number 70-515169 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $241.66


Product Highlights
| Part Number | 70-515169 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098030289 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2019 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 19.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 7.45 kg |