Part Number 70-515158 | Brand: Kugel | 6 items in stock
CA $144.24


Product Highlights
| Part Number | 70-515158 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098886046 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2021 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 22.00 cm |
| Height | 15.50 cm |
| Weight | 7.55 kg |