Part Number 70-515132 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $395.33


Product Highlights
| Part Number | 70-515132 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098020341 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2019 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 28.00 cm |
| Weight | 10.60 kg |