Part Number 70-515121 | Brand: Kugel | Out of Stock
CA $168.51


Product Highlights
| Part Number | 70-515121 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098029597 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 19.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 5.60 kg |