Part Number 70-515118 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $174.54


Product Highlights
| Part Number | 70-515118 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098110622 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2011 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 17.50 cm |
| Weight | 8.00 kg |