Part Number 70-515115 | Brand: Kugel | 4 items in stock
CA $272.29


Product Highlights
| Part Number | 70-515115 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098301334 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2013 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 22.00 cm |
| Height | 15.50 cm |
| Weight | 10.50 kg |