Part Number 70-515097 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $162.43


Product Highlights
| Part Number | 70-515097 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098055732 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 20.50 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 6.50 kg |