Part Number 70-515089 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $136.53


Product Highlights
| Part Number | 70-515089 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098051819 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 2, 2007 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 17.00 cm |
| Weight | 7.85 kg |