Part Number 70-515088 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $130.94


Product Highlights
| Part Number | 70-515088 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098092058 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2008 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 18.00 cm |
| Weight | 8.05 kg |