Part Number 70-515079 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $175.06


Product Highlights
| Part Number | 70-515079 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098073040 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 25, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 20.50 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 6.85 kg |