Part Number 70-515060 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $146.03


Product Highlights
| Part Number | 70-515060 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098079080 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 6, 2007 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 22.50 cm |
| Width | 22.00 cm |
| Height | 20.00 cm |
| Weight | 9.10 kg |