Part Number 70-515044 | Brand: Kugel | 9 items in stock
CA $123.41


Product Highlights
| Part Number | 70-515044 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098065977 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 6, 2006 |
| Updated | Sep 11, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 17.00 cm |
| Weight | 7.20 kg |