Part Number 70-515041 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $121.07


Product Highlights
| Part Number | 70-515041 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098035604 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 5, 2005 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 18.00 cm |
| Weight | 8.00 kg |